czy
LOGIN
HASŁO

Jesli nie pamiętassz hasła? ZRESETUJ TU
o korzyściach z posiadania konta dowiesz się w Pomocy
ZALOGUJ SIĘ
strzałka do góry

TRIADA ZIMOWA - 06.01.2018
: -Ogólna- -Maraton 45km- -Ultra 60km-
Lista startowa:Ogólna
497 Zgloszonych:
167 Kobiet
330 Mężczyzn
343 Opłaconych
Startystyka
Nr Imię Nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo pochodzenia Oplata
MichałAdamczak
M
Mielec
TAK
ArturAdamczyk
M
Bibice
TAK
MartaAdamiak
K
Aby do Mety
Złoty Stok
NIE
JarosławBaj
M
CrossAnt.pl
Marcinkowice
TAK
EwelinaBałda
K
ASICSFrontRunner Polska
Mińsk Mazowiecki
TAK
BernardBaran
M
OCR Team Dębica
Dębica
TAK
AnnaBarczak
K
Husaria Race Team
Mogilno
NIE
AgnieszkaBartas
K
W pogoni za duchem
Katowice
TAK
AdamBartosiewicz
M
OCR Polska
Gryfino
TAK
MichałBastrzyk
M
BBL Tomaszów Mazowiecki
Kolonia Zawada
TAK
AgataBąk
K
Bushido Centrum
Sobienie Jeziory
TAK
TomaszBedłuszak
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Chełm
TAK
MałgorzataBeręsewicz
K
Team biegaj pod okiem trenera
Warszawa
TAK
MarcinBębenek
M
Jaworzno
NIE
patrycjabialas
K
Atlantic
krakow
TAK
AnnaBicka
K
Warszawa
NIE
KarolBielecki
M
HUSARIA RACE TEAM
Warszawa
TAK
MateuszBieliński
M
Radom
TAK
PiotrBiernawski
M
ATTIQ
Nowy Targ
TAK
PrzemysławBilski
M
Ostrów Wielkopolski
TAK
AleksandraBinczycka
K
nogamidogory.pl
Kraków
TAK
KrzysztofBochenek
M
Jaworzno
NIE
JoannaBocheńska
K
Warszawa
TAK
MarcinBocheński
M
Warszawa
TAK
KrzysztofBocheński
M
Bartkowa Posadowa
TAK
AndrzejBogacki
M
MCkis Jawarzno
Jaworzno
TAK
IZABELABOHDZIEWICZ
K
Białogard
TAK
BartoszBoiński
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Dobieżyn
TAK
KatarzynaBoroń
K
Kraków
TAK
JadwigaBoroń
K
Nowy Sącz
TAK
RyszardBorówka
M
Gdynia
TAK
EmiliaBoruta-Kołodziej
K
PRO RUN WROCŁAW
Wrocław
NIE
MONIKABRUSZEWSKA-GŁOMBIOWS
K
Gdynia
TAK
IwonaBryksa
K
Opole
TAK
SławomirBryl
M
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Wieliczka
NIE
SzczepanBrzeski
M
Bochnia
NIE
AdamBuczyński
M
Nokia Krakow Runners
Krakow
TAK
KrzysztofBurzyński
M
Czerwone Koguty
Warszawa
NIE
WojciechButryn
M
Kraków
NIE
MichałByrczek
M
Wrocław
TAK
PawełCabaj
M
Nationale-Nederlanden Running Team
Warszawa
TAK
AGNIESZKACAŁKA
K
Radzymin Run Team
Radzymin
TAK
GrzegorzCAŁKA
M
Radzymin Run Team
Radzymin
TAK
Ewacebrat
K
sosnowiec
NIE
AGACERANOWSKA
K
PSEUDOBIEGACZKI
ZŁOTÓW
NIE
MagdalenaChlewicka
K
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
NIE
MarcinChlipała
M
Szczawa
TAK
PawełChlipała
M
Kamienica
TAK
MichałChmiel
M
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Rzeszów
NIE
MichałChmielewski
M
Dream Tri Team
Gdańsk
TAK
MaciejChwistek
M
Kraków
NIE
MariuszCiapa
M
Wichry Beskidu T.R.
Witanowice
TAK
LukaszCygan
M
KLUB SPORTOWY HAJIME
Krakow
TAK
RafałCyrny
M
KS STASZEWSCY
Warszawa
TAK
MACIEJCZAJA
M
MINICLASSIC.PL
Wrocław
TAK
MałgorzataCzaja
K
MINICLASSIC.PL
Wrocław
TAK
WojtekCzajkowski
M
TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
Warszawa
TAK
PiotrCzapski
M
Warszawa
NIE
MichałCzupkiewicz
M
Rajsport Active
Opole
TAK
SławomirDałek
M
Ks Głowno w biegu
Głowno
NIE
ANDRZEJDANIEC
M
Los Trepos Companieros
RZEZAWA
NIE
YuriyDanylchenko
M
Latchorzew
NIE
PatrykDąbrowski
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Bydgoszcz
TAK
JarosławDąbrowski
M
Nowa Wieś
TAK
Ireneusz Dąbrowski
M
Rajsport Active
Opole
TAK
DavidDługokęcki
M
Wrocław
TAK
NataliDobrowolska
K
jednorożce
Łódź
NIE
GrażynaDobrowolska
K
KB Maratończyk Dębica
Dębica
TAK
KatarzynaDominiak
K
TIGERS TEAM
ŁÓDŹ
TAK
PiotrDrobot
M
Pozytywnie Zabiegani Sanok
Sanok
TAK
BeataDrwięga
K
Pozytywnie Zabiegani Sanok
Sanok
TAK
MaciejDrwięga
M
POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK
Sanok
TAK
AnnaDrzyzga-Błaszczyk
K
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Dobczyce
NIE
KonradDuda
M
Kraków
TAK
MIROSŁAW DUDEK
M
Wataha Tri Team
Jaworzno
NIE
IzabelaDudzik
K
Strefa Byków
Zabrze
NIE
SławomirDyczko
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Chełm
TAK
MagdaDziarnowska
K
Vege Runners
Warszawa
TAK
DanielDziedzina
M
EPIC TEAM tm
Rabka-Zdrój
NIE
KarolinaDziubała
K
Husaria Race Team
Popów
TAK
ŁukaszDziuban
M
Zaporowy Maraton
Orelec
TAK
PawełEchler
M
Legia Run Club
Warszawa
NIE
MarcinFeder
M
WARSZAWA
TAK
PawełFiecek
M
Świnki trzy
Kraków
NIE
MateuszFijałkowski
M
KS CELIRONMAN
Łódź
TAK
SebastianFlorek
M
NORAFSPORT
Gaboń
TAK
KatarzynaFordońska
K
RUNforFUN
Mińsk Mazowiecki
NIE
KarolFrąckiewicz
M
SCV
Ząbki
NIE
ArkadiuszFronc
M
DBA presents
Kraków
NIE
AgnieszkaFrybes
K
Białostocka Sekta Biegaczy
Białystok
TAK
Krzysztof Gacek
M
Kraków
TAK
MaciejGaczyński
M
#RC_WAW
Opoczno
TAK
TomekGajdecki
M
Accenture
Warszawa
TAK
KamiGałdyn
M
Gorący Potok / Salming
Szaflary
NIE
TomaszGałecki
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
MarcinGałka
M
Jasien
TAK
TomaszGaworecki
M
Run Energy Club
Sanok
TAK
JANUSZGAWRON
M
Brygada Beskidów
Limanowa
TAK
PawełGątkiewicz
M
ESKADRA KRAKÓW
Kraków
TAK
JakubGeppert
M
Drużyna Szpiku/MUAY Running Team
Poznań
TAK
JustynaGibaszewska
K
Chorzów
NIE
RobertGigoń
M
6 Batalion Logistyczny Kraków
Oświęcim
NIE
RobertGigoń
M
6 Batalion Logistyczny Kraków
Oświęcim
NIE
MalgorzataGlina-Krawczyk
K
Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
Kamieniec Ząbkowicki
NIE
JacekGłowacki
M
Biegamy z Ochotą
Warsaw
TAK
JoannaGłuszyk
K
Fizjobiegacze Szczecin/jmg dietetyk
Szczecin
NIE
RadosławGola
M
Zabierzów
TAK
PrzemysławGolba
M
Nieszczęścia Biegają Parami
Bielsko-Biała
TAK
Mateusz Gorzałka
M
Życie Częstochowy Team
Częstochowa
NIE
JustynaGorzoch
K
KW WARSZAWA
Warszawa
NIE
ŻanetaGościmska
K
NOA
Brzezia Łąka
NIE
MagorzataGóral
K
Płoty
NIE
MagdalenaGórniak
K
Warszawa
NIE
MarcinGórniewicz
M
mBank
Warszawa
TAK
ROBERTGÓRNY
M
OZIMEK
NIE
ROBERTGÓRNY
M
OZIMEK
NIE
ŁukaszGruchała
M
Biały Dunajec
NIE
DamianGruszecki
M
Dream Tri Team
Gdańsk
TAK
KrzysztofGrzyb
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Poznań
TAK
SebastianGrzymała
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Płock
TAK
MarcinGujski
M
MIŃSK MAZOWIECKI
TAK
AgnieszkaGuzek
K
Zielonka
TAK
MagdaHendel
K
Szczawnica
TAK
RobertHermanowski
M
W4GreenTEAM
Józefosław
NIE
AdamHetel
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Bydgoszcz
TAK
Szymon PawełHopkowicz
M
Lędziny
TAK
EwaHordziejewicz-Karasi
K
Strefa Byków
Bytom
NIE
JAKUBHYSYK
M
NOA
Wrocław
TAK
AdamImiołek
M
BiegBosych.pl
Warszawa
TAK
KrzysztofIwanicki
M
Bajdy
TAK
KRZYSZTOFJACKOWSKI
M
BiegoStok
Wasilków
TAK
MichałJambor
M
Bractwo Biegowe BGK
Warszawa
TAK
ZbigniewJamrozik
M
Dzwoniące Cedry
Koło
TAK
MariuszJaniak
M
czerwone koguty
Radzymin
NIE
MAREKJANOWSKI
M
ZUZY MIS- BIEGOLOGIA.PL
KOZIEGŁOWY
TAK
KASIAJARECKA
K
TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
WARSZAWA
TAK
BeataJarecka
K
Celironman
Zgierz
NIE
PiotrJarmoliński
M
Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Mierzyn
NIE
PiotrJarmoliński
M
WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
Mierzyn
NIE
Justyna Jarosinska
K
Kraków
TAK
AldonaJarosz-Piwonska
K
Góra Kalwaria
NIE
MarlenaJarzębowska
K
W Pogoni za Duchem
Będzin
TAK
PawełJasiurkowski
M
Gorący Potok
Szczawnica
NIE
DAMIANJEDZINIAK
M
GRUNE ENERGIE
BIELSKO-BIAŁA
NIE
MaciejJermak
M
Zdrowy Projekt
Koszyce Wielkie
NIE
MaciejJęcek
M
Łódź
TAK
MariaJędrzejewska
K
Spartan Wonder Women
Warszawa
TAK
AgnieszkaJędzura
K
Gliwice
TAK
DanielJędzura
M
GLIWICE
TAK
KatarzynaJonak
K
Los Trepos Companieros
Rzezawa
NIE
TomaszJuraszek
M
KEB
Kraków
TAK
DanielJurczak
M
MKB DREPTAK
Minsk Mazowiecki
TAK
PIOTRJURGA
M
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
TAK
PawełKacprzak
M
Nowiny
NIE
KarolinaKaczmarek
K
Biegaj Pod Okiem Trenera
Warszawa
TAK
KrzysztofKałek
M
Koło Biega
Borki Gm Koło
TAK
AdrianKapałka
M
Natalia Tomasiak GS
Mikołów
TAK
GrzegorzKapias
M
Vilsone Team
Tarnów
TAK
GabrielKapłan
M
Warszawa
TAK
AnnaKapłon
K
Team Biegaj Pod Okiem Trenera
Warszawa
TAK
PiotrKardas
M
Pabianice
TAK
SylwiaKarolczyk
K
POWER TRAINING
Warszawa
NIE
JakubKarp
M
INNE SPACERY
Zielonka
TAK
KarolinaKaszubowska
K
TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
Warszawa
TAK
BarbaraKawa
K
KB Matratończyk Dębica
Żyraków
TAK
DzmitryKazak
M
m.Minsk
NIE
RAFAŁKAZIMIERZ
M
NOA
WROCŁAW
NIE
LeszekKędziora
M
Opoczno
TAK
KatarzynaKęsikowska
K
Team Biegaj Pod Okiem Trenera
Bydgoszcz
TAK
AleksanderKidawa
M
Jaworzno
TAK
MałgorzataKielisiak
K
Husaria Race Team
Warszawa
NIE
MarcinKiełtyka
M
Modlnica
TAK
RenataKierys
K
Ciche
NIE
MałgorzataKijowska
K
Kraków
NIE
RafałKitlas
M
#Rodzinawbiegu
Warszawa
TAK
ArletaKlatka
K
Bbl Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki
TAK
MichałKlatka
M
Bbl Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki
TAK
ArkadiuszKlimczak
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Poznań
TAK
JOANNAKŁAPACZ
K
KĘCKIE HARPAGANY
MALEC
TAK
KatarzynaKNOLL
K
ADIDAS RUNNERS WARSAW
Warszawa
NIE
BłażejKnutelski
M
GORĄCY POTOK
Grywałd
NIE
MaciejKnutelski
M
Grywałd
NIE
IrekKobiałka
M
Dębica
TAK
DanielKobylański
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
DominikKociński
M
Raszków
TAK
WITOLDKOCIOŁEK
M
RUNONLINE.PL
KRAKÓW
TAK
MaciejKofin
M
TKKF Uklejna Myślenice
Ochojno
TAK
MagdalenaKolarz
K
NOA
Wroclaw
TAK
PaulinaKolczyńska
K
Emotivo.Com.pl
Łódź
NIE
JarosławKolczyński
M
Emotivo.Com.Pl
Łódź
NIE
MichałKolwicz
M
LEGIONOWO
TAK
AgataKołoczek
K
MIRAZ RACE TEAM
Czechowice-Dziedzice
NIE
MartaKomarowska
K
Białystok
TAK
PiotrKondrak
M
VEGE RUNNERS
Białystok
TAK
MarcinKonik
M
Kielce
TAK
JarosławKonik
M
Kraków
NIE
KrzysztofKonopacki
M
ABY DO METY
Zabkowice Śląskie
TAK
KingaKopańska
K
Triathlon Siedlce Club
Tarnowskie Góry
NIE
KatarzynaKopańska
K
Triathlon Siedlce Club
Pruszyn
NIE
AndrzejKopel
M
7
Leżajsk
TAK
MichałKorba
M
Warszawa
TAK
KamilaKordula
K
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Pienieżno
TAK
JarosławKorolewicz
M
Krapkowice
TAK
MichałKosior
M
KS CelIronMan S.A.
Łódź
TAK
RomanKotarski
M
UKS 15 Lublin
Lublin
NIE
BartoszKowalewski
M
Kraków
TAK
Szymonkowalski
M
CelIronMan
Łódź
TAK
waldemarkozera
M
kraków
NIE
Paweł Kozioł
M
Poranny Patrol
Kraków
TAK
MaciejKrajewski
M
Kielce
TAK
DanielKrasulak
M
Trenujznami.pl
Wrocław
TAK
JoannaKsiążek
K
NOA
Wrocław
TAK
JoannaKudła
K
Spartan Wonder Women
Warszawa
TAK
SzymonKuglarz
M
Motointegrator Running Team
Wodzisław Śl.
TAK
TomaszKuliberda
M
Rzeszów
NIE
KonradKunicki
M
NOA
Wroclaw
TAK
Monika Kurowska
K
Atlantic
Krakow
TAK
NataliaKurzydło
K
42 do szczescia
Igołomia
TAK
justynakusztal
K
KS Eskadra
Kraków
TAK
KAZEKKWASEK
M
ESKADRA KRAKÓW
Bibice
TAK
JanKwiatek
M
Bartnia Biega
Szymbark
TAK
DawidLebkowski
M
Zalesie
NIE
PiotrLegutko
M
Bochnia
TAK
MarekLeja
M
Jarosław
NIE
MarcinLelek
M
ctva
Kraków
TAK
Artur Lenart
M
Zadyszka Oświęcim
Chełmek
NIE
BernardLenart
M
Husaria Race Team
Warszawa
NIE
PatrycjaLeonarczyk
K
SRTG Łódź
Łódź
NIE
MartaLeśniak-POpiel
K
Pozytywnie Zabiegani Sanok
Sanok
TAK
PiotrLeśnowolski
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
MarcinLewandowski
M
Happy Tri Friends
Kraków
TAK
PiotrLipa
M
OCR Team Dębica
Żyraków
TAK
PawełLisowski
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Kraków
TAK
ArturLiszkowski
M
Kraków
TAK
JustynaLokajewska
K
Eskadra Kraków
Kraków
TAK
MariuszLudkowski
M
Mińsk Mazowiecki
TAK
AgataŁabęcka
K
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
MACIEJŁĄCKI
M
EKIPA Z TARNOWA
Tarnów
NIE
MałgorzataŁempicka
K
05-500
NIE
BeataŁopatkiewicz
K
Krosno
TAK
WojciechŁubieński
M
Poznań
NIE
KarolŁugowski
M
TriPaka
Mińsk Mazowiecki
TAK
KatarzynaŁużyńska
K
RAZ Szczecin
Szczecin
TAK
TomaszŁużyński
M
TT Szczecin
Szczecin
TAK
Olek Mach
M
Atlantic
Krakow
TAK
KornelMach
M
Wadowice
TAK
AgnieszkaMachalica
K
Blueball Team
Radzionków
TAK
DorotaMackiewicz
K
Warszawa
TAK
SylwiaMadejak
K
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Emów
TAK
JacekMajchrowski
M
CKB Tarnobrzeg
Tarnobrzeg
TAK
MaciejMajda
M
Visegrad Maraton Rytro
Nowy Sącz
TAK
MaciekMakowski
M
Korona Pabianice
Pabianice
NIE
TomaszMalejka
M
Zelow
TAK
MaciekMaleński
M
GANG ŁYSYCH
Warszawa
NIE
ŁukaszMalinowski
M
Szczytografia
Wola Żyrakowska
TAK
MateuszMalinowski
M
Mysłowice
NIE
DARIUSZMAŁKIEWICZ
M
PGB Sportowa Paczka
KATOWICE
TAK
KatarzynaMałkowska
K
PORANNY PATROL
Kraków
TAK
korneliamanterys
K
w pogoni za duchem
Wojkowice Kościelne
TAK
JacekMarciniak
M
TMT-HBA
Wrocław
TAK
TomaszMarciniak
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Łódź
TAK
AleksandraMarcinkowska
K
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
SławomirMarczewski
M
Stawnica
Złotów
TAK
WojciechMarć
M
OCR TEAM Dębica
Dębica
TAK
PawełMarek
M
Z bieganiem mi do twarzy
Wadowice
TAK
GrzegorzMargas
M
MeerCaTeam
Proszowice
TAK
Kasia Masłowska
K
Eskadra Kraków
Katowice
TAK
Agata Matejczuk
K
KS Alaska-SPARTEZ
Parzęczew
NIE
JarosławMatejczuk
M
KS AlaskaProrunnig Promotion
Parzęczew
NIE
MichałMazgaj
M
NOA
Wrocław
TAK
SławomirMazur
M
iniemaslabych.pl
Żory
NIE
MonikaMazurek
K
NOWA HUTA TEAM
Kraków
TAK
PIOTRMAZUREK
M
RUNNERS JAWORZNO
Jaworzno
NIE
AgnieszkaMazurkiewicz-Warchal
K
Noa
Wrocław
TAK
PawełMeissner
M
TIGERS TEAM
Łódź
TAK
PiotrMędrecki
M
Biegam żeby dotrzymać swoim dzieciom kro
Kraków
TAK
SławomirMichalak
M
inzynier.eu nosi trailowe botki
Pruszkow
NIE
MarcinMichalec
M
KKB MOSIR KROSNO
Krosno
TAK
KatarzynaMichalewska
K
Poznań
TAK
ArkadiuszMichalik
M
Warszawa
NIE
TomaszMichalowski
M
Konica Minolta Runner
Kalisz
NIE
AgnieszkaMichalska
K
Ostrów Wielkopolski
TAK
AgnieszkaMichalska
K
Ostrów Wielkopolski
NIE
MarekMICHALSKI
M
Ostrów Wielkopolski
TAK
GabrielaMicherdzińska
K
NIESZCZĘŚCIA BIEGAJĄ PARAMI
Bielsko-Biała
TAK
KrystianMichoń
M
Dębica
TAK
MirosławMikołajczyk
M
MIRAZ RACE TEAM
Zabrze
NIE
MarcinMikos
M
Night Runners Śląsk
Bytom
TAK
Agnieszka Mikulska
K
Nowa Wieś
TAK
MateuszMilewski
M
będzie dobrze albo niedobrze
Mrozy
TAK
IzabelaMiłosz
M
Husaria Race Team
Warszawa
NIE
KarolinaMirkowska
K
Power Training
Konstancin-Jeziorna
NIE
RafałMisztal
M
Eskadra Kraków
Chrzanów
TAK
sylwiamłodecka
K
Ultramityczna
Warszawa
NIE
DariuszMłodzik
M
Husaria Race Team
Łączany
NIE
KingaMochel
K
Kraków
NIE
MarcinMolenda
M
Sine Pęto Team
Kielce
TAK
GrzegorzMójta
M
Koło biega
Koło
TAK
Ewa Mól
K
limanowa
NIE
KrzysztofNagacz
M
Niepołomice
TAK
UrszulaNamiota
K
KB Maratończyk Dębica
Dębica
TAK
MariaNapiontek
K
Warszawa
TAK
KatarzynaNawara
K
Wegrzce
TAK
RafałNazaruk
M
Uks15Lublin
Lublin
TAK
BernadetaNiemiec-Drwięga
K
POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK
Sanok
TAK
KarolinaNiesiobędzka-Rogatko
K
Dawidy Bankowe
TAK
KirylNieviarouski
M
Warszawa
NIE
JarosławNiewiarowski
M
Biegiem po Piwo
Łódź
TAK
JakubNoga
M
Kraków
TAK
KrzysztofNoga
M
Gdańsk
TAK
SzymonNoga
M
Gdańsk
TAK
MariuszNowak
M
Partizany
Iwanowice
TAK
AgnieszkaNowosielska
K
MKB DREPTAK
Mińsk Mazowiecki
TAK
MaurycyOleksiewicz
M
Trucht / Szakale Bałut Łódź
Łódź
TAK
KrzysztofOleksy
M
ADS Masna Krytyczna
Katowice
TAK
BARBARA Olschimke-Marmurowic
K
Night Runners Śląsk
Katowic
TAK
MichałOpaliński
M
Klub Biegacza Maratończyk Dębica
Pustynia
TAK
MichalOrzel
M
RK Athletics
Warszawa
NIE
WiktorOziębała
M
Panki
NIE
WojciechPajestka
M
POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/AZS PWSZ
Sanok
TAK
AnnaPałacha
K
TSA Sandomierz
Sandomierz
TAK
SzymonPapież
M
Mocni Pomocni
Maków Podhalański
TAK
KlaudiaPara
K
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Dobczyce
TAK
RomanPaschke
M
ShipCup
Gdynia
NIE
MonikaPasiut
K
Bartnia Biega
Szymbark
TAK
ŁukaszPastuła
M
Kolbuszowa
NIE
AgnieszkaPaszt
K
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Dobczyce
TAK
JoannaPatyk
K
Chorzów
TAK
AndrzejPawlik
M
Gdańsk
TAK
DanutaPawlik
K
Gdańska
TAK
BartoszPawlik
M
Warszawa
TAK
EdytaPawlik
K
Warszawa
TAK
PiotrPazdej
M
Ultramaraton Leśna Doba
Pabianice
TAK
MichałPerenc
M
Husaria Race Team
Jarosław
TAK
JagodaPetryna
K
NOA
Wrocław
TAK
KarolinaPiątek
K
nogamidogory.pl
Kraków
TAK
WojciechPilichowski
M
Grupa Szalonych Rowerzystów
Białystok
NIE
AnnaPiotrowska
K
Żórawski Team
Warszawa
TAK
EwaPisulińska
K
Kraków
TAK
AgnieszkaPiwońska
K
Głowno w Biegu
Lodz
TAK
PawełPiwowarczyk
M
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Dobczyce
TAK
DominikaPodemska-Rejdych
K
Nessi Team
Tychy
TAK
MateuszPodębski
M
Kraków
TAK
TadeuszPodraza
M
UltraTarnów
Tarnów
TAK
AnnaPodraza
K
UltraTarnów
Tarnów
TAK
MateuszPodsadniuk
M
Easy Run
Nowy Sącz
NIE
MarcinPolaszewski
M
Kraków
NIE
Damian Porc
M
Dąbrowa Górnicza
NIE
DorotaPorębska
K
Nowa Huta Team
Kraków
TAK
AdamPron
M
IPRONMAN
Katowice
NIE
StanisławPrymula
M
Krościenko n/D
Krościenko n/D
TAK
BogdanPrzebinda
M
Runonline.pl
Czernichów
NIE
TomaszPrzybył
M
Night Runners
Ostrów Wielkopolski
NIE
AdamPrzybyła
M
WOLF
Łódź
TAK
WojciechPrzybyłowicz
M
BDS Przybyłowicz
Rzeszów
NIE
DominikaPrzywara
K
WWF UR
Mielec
TAK
krzysiekpyta
M
ciecierzyca wełnowiec
bytom
NIE
Miłosz Pytel
M
Kraków
NIE
SzymonPyziak
M
BBL Tomaszów Mazowiecki
Łódź
TAK
PiotrPyzio
M
Marcinkowice
TAK
EwaQuirini
K
Nowy Targ
TAK
BOGUSZRACZYŃSKI
M
TIGERS TEAM
Aleksandrów Łódzki
TAK
Andrzej Radwan
M
OSP Przewóz
Krakow
NIE
RafałRadwanek
M
HUSARIA RACE TEAM
Brzezie
NIE
RobertRadzik
M
Visegrad Maraton Rytro
Biała Niżna
TAK
IwonaRaj
K
Eskadra Kraków
Raciborowice
TAK
KrzysztofRajner
M
Free Birds
Koszalin
TAK
NataliaRegulska
K
ASICS FrontRunner Polska
Kraków
NIE
KlaudiaRogala
K
Zabrze
NIE
AdamROGATKO
M
SYNERIC
Dawidy Bankowe
TAK
PawełRoman
M
Marbud-Inwest Sp. j.
Mińsk Mazowiecki
NIE
MichałRomaniuk
M
Warszawa
TAK
EwaRomanowska
K
Łysomice
TAK
IwonaRożniata
K
Głowno w Biegu
Głowno
TAK
KrzysztofRusin
M
Szarów
NIE
MarekRutkowski
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Bydgoszcz
TAK
MarcinRyba
M
Radomyśl Wielki
NIE
PiotrRyba
M
KB Maratończyk Dębica
Dębica
TAK
arturrybak
M
Libiąż
TAK
GrzegorzRybkowski
M
WTP
Pruszków
TAK
TomaszRyglewicz
M
Night Runners/Parkrun Katowice
Katowice
TAK
ArkadiuszRymarski
M
NOA
Wrocław
TAK
Andrzej Ryś
M
Łąka
NIE
KrzysztofRzepecki
M
Kraków
TAK
PiotrRzepka
M
parkrun katowice
Świętochłowice
TAK
KamilSajak
M
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Dobczyce
NIE
KlaudiaSalamon
K
Stępina
TAK
EwaSamulska
K
Power Training
Warszawa
NIE
MAREKSEKUŁA
M
MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.
STARY SĄCZ
NIE
KarolSendyka
M
Rzeszotary
TAK
ReginaSendyka
K
Rzeszotary
TAK
MichałSęk
M
Drużyna Wandy Panfil
Tomaszów Mazowiecki
TAK
MartaSiemieniec
K
NOA
Wrocław
TAK
MarcinSiemieniec
M
NOA
Wrocław
TAK
SŁAWOMIRSIKORA
M
SRTG Tarnów
TARNÓW
TAK
TomaszSikora
M
Team SALETROSAN
Zgłobice
TAK
MałgorzataSikorska-Bienias
K
Biegam bo lubię :
Warka
TAK
ArkadiuszSikut
M
12WOG
Toruń
NIE
SebastianSimankowicz
M
Easy Run Kraków
Kraków
NIE
AndrzejSitek
M
NOA
Wrocław
TAK
EwaSiwoń
K
Smashing Pąpkins
Warszawa
TAK
AgaSkolimowska
K
SoloRun
Mińsk Mazowiecki
NIE
ArturSkoneczny
M
Tomaszów Mazowiecki
NIE
EwaSkrzyniarz
K
Nowiny
NIE
MariuszSmulewicz
M
TEAM Biegaj pod okiem Trenera
Jabłonna
TAK
MichałSobczak
M
Night Runners Września
WRZEŚNIA
TAK
KrzysztofSokołowski
M
Białostocka Sekta Biegaczy
Białystok
TAK
WojtekSoszyński
M
PZU SPORT TEAM
Celestynów
TAK
KATARZYNASOWA-LEWANDOWSKA
K
WIELICZKA
NIE
beatastachura
K
Atlantic
krakow
TAK
DawidStanek
M
Wrocław
TAK
TomaszStanisławski
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
EdytaStaszewska
K
Radzymin
NIE
PawelStaszewski
M
Radzymin
TAK
DominikStefanowski
M
Eskadra Kraków
Kraków
TAK
AnnaStelmach
K
Kamienica
TAK
MateuszStochmal
M
Krościenko nad Dunajcem
NIE
DariuszStokowski
M
Husaria Race Team
Ciechanów
TAK
PawełStolarz
M
Żywcem zabiegani
Warszawa
TAK
PAWEŁStroczyński
M
Tychy
TAK
KATARZYNASTRUSIŃSKA
K
MIŃSKA GRUPA ROWEROWA
MIŃSK MAZOWIECKI
TAK
AleksandraStryczek
K
Rzeszów
NIE
SebastianStyła
M
Turka
TAK
MirosławSUJAK
M
MKB Dreptak
Mińsk Mazowiecki
NIE
MaciejSułat
M
Pabianice
TAK
JózefSuski
M
AGB TORFY
łódz
NIE
Michał Szafruga
M
W pogoni za duchem
Dąbrowa Górnicza
TAK
PawełSzarf
M
Anton Team / Załoga Górska
Kędzierzyn-Koźle
NIE
MateuszSzczepaniak
M
Poznań
TAK
PiotrSzczepaniak
M
Poznań
TAK
JacekSzczepaniak
M
Lublin
TAK
KarolinaSzczepańska
K
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
ŁukaszSzczerek
M
Aktywne Krapkowice
Krapkowice
NIE
MichałSzczurek
M
Mogilany
NIE
AndrzejSzeremeta
M
PZU SPORT TEAM
Warszawa
TAK
MarekSzerszeniewski
M
Samobiegacz
Warszawa
TAK
KatarzynaSzewczyk
K
Zaporowy Maraton
Orelec
TAK
BASIASZPILAREWICZ
K
RADIO WROCŁAW
ZIĘBICE
TAK
KazimierzSzulist
M
CTS
Bydgoszcz
TAK
MagdaSzymaniuk
K
Poznań
TAK
RobertTokarz
M
Tarnów
TAK
PIOTRTONDYS
M
TIGERS TEAM
ŁÓDŹ
TAK
Maria Troć
K
Kraków
TAK
AlicjaTrzebunia
K
TG Sokół Zakopane
Zakopane
NIE
MagdalenaTrzeciecka
K
Łódź
NIE
TomaszTuleja
M
Krakow
TAK
EricVisentin
M
NOA
Wrocław
TAK
WitoldWajcowicz
M
Pozytywnie Zabiegani Sanok
Sanok
TAK
BartoszWalerczyk
M
Dobrzykowice
TAK
IwonaWalkowiak
K
Brak
Kraków
TAK
MonikaWałęga
K
DĘBICA
TAK
OskarWasielewski
M
Dopiewiec
TAK
Grzegorz Wasztyl
M
Augusteam
Katowice
NIE
PawełWęgrzyński
M
Kraków
TAK
MarcinWiącek
M
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
Jasło
TAK
Sylwia Wicher
K
Husaria Race Team
Kraków
TAK
JakubWichowski
M
Biegam Bo Lubię Nocą Warszawa
Warszawa
TAK
PiotrWiciński
M
Pabianice
TAK
NataliaWielechowska
K
Husaria Race Team
Warszawa
TAK
MarcinWielgosz
M
Szczytografia
Dębica
TAK
PawełWielowski
M
Team Biegaj Pod Okiem Trenera
Stanisławów Pierwszy
TAK
JarosławWierzchowiak
M
Husaria Race Team
Warszawa
TAK
JakubWilczek
M
KT Water Knights
Kraków
TAK
MarcinWilk
K
Sanok
NIE
ModestaWis
K
Brzesko
TAK
JudytaWis
K
Husaria Race Team
Brzesko
NIE
MariaWitkowska
K
Klub Królika Stefana
Katowice
TAK
TomaszWitkowski
M
FORUMRUN
Kraków
TAK
MariuszWitusik
M
Kołaczyce
NIE
DorotaWitusik
K
Jasło
NIE
PiotrWojnarowski
M
Łącko
NIE
Ireneusz Wojtan
M
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Dobczyce
TAK
MonikaWojtanowicz
K
węgrzce
TAK
MarcinWolańczuk
M
Warszawa
TAK
KrzysztofWolny
M
ctva
Krakow
TAK
RadosławWoźniak
M
Skawina
TAK
RobertWójcik
M
NOA
WROCŁAW
TAK
AdamWójcik
M
Chocznia
TAK
IlonaWróbel
K
Nowy Sącz
TAK
JarosławWróbel
M
Nowy Sącz
TAK
PiotrWróbel
M
Nowy Sącz
TAK
AgnieszkaWróblewska-Gaweł
K
NH Team
Kraków
NIE
KrystianWydro
M
Chmielołak
Warszawa
NIE
ŁukaszWypchło
M
Kielce
NIE
AnatoliYakimchanka
M
Крыльn
Minsk
NIE
KatarzynaZachara
K
Kraków
TAK
EwaZarębska
K
Kraków
TAK
MariuszZawisz
M
RADLINIOKI W BIEGU
Gaszowice
NIE
Krzysztof Zemła
M
Malinowice
TAK
RafałZieliński
M
Eskadra Kraków
Kraków
TAK
Anna Zięba
K
Poranny Patrol
Kraków
TAK
AsiaZybała
K
LKS Ogniwo Łąkociny
łąkociny
NIE
MichałZych
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Warszawa
TAK
OliwiaŻak
K
Piaseczno Running
Jastrzębie
NIE
OlgaŻędzian
K
DRUŻYNA SZPIKU
Kraków
TAK
JarosławŻórawski
M
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Pruszków
TAK
MarcinŻurawik
M
Saint Gobain SQUAD
Koło
TAK