czy
LOGIN
HASŁO

Jesli nie pamiętassz hasła? ZRESETUJ TU
o korzyściach z posiadania konta dowiesz się w Pomocy
ZALOGUJ SIĘ
strzałka do góry

BIEG AGH 2017 - 10.06.2017
: -Ogólna- -10km- -5km- -Student AGH 10km- -.- -Student AGH 5km-
Lista startowa:Student AGH 10km
310 Zgloszonych:
95 Kobiet
215 Mężczyzn
310 Opłaconych
Sortuj wg:
Startystyka
Nr Imię Nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo pochodzenia Team
301MateuszAbramczyk
M
Bełchatów
WNiG
1JakubAdamczyk
M
Radlin
EAIiIB
4MarcinBabiuch
M
Olkusz
EAIiIB
305MichalinaBabraj
K
Mokrzyska
EAIiIB
306IreneuszBabraj
M
Mokrzyska
EAIiIB
307MariaBahranowska
K
WIMiC AGH
Kraków
IMiC
148EdytaBaluta
K
Kraków
WEAI, IB
6BartłomiejBaran
M
Szymbark
GGiOŚ
315AleksandraBednarz
K
Przemyśl
EiP
7KarolBeiniaszewski
M
Kietrz
GGiIŚ
316PaulinaBereźnicka
K
Orły
IMiR
317JakubBiały
M
Lubsko
IMiIP
8JustynaBielak
K
Night Runners
Lesko
IEiT
9MaciejBielecki
M
Kraków
EAIiIB
10SebastianBieniarz
M
RGiG
Chmielnik
IMiR
11DominikBlacha
M
Biłgoraj
IMiR
318MiłoszBlasiak
M
Warszawa
EAIiIB
13JakubBobko
M
Kraków
IEiT
319PatrykBogusz
M
Am nat
Kraków
IMiIP
15KacperBoś
M
Targanice
IMiC
16JhonBriceno Torres
M
AGH
Krakow
EiP
18EmilBryczek
M
Kraków
IMiIP
20PatrykBujna
M
Jastrzębie-Zdrój
WH
21MichałCedro
M
Kielce
IMiC
22ArturChaba
M
Dąbrowa Górnicza
GGiIŚ
23AndreiChepelevich
M
Kraków
FiIS
24AndreiChepelevich
M
Kraków
FiIS
555ArkadiuszChmiel
M
ITMBW
Kraków
EAIiIB
27PiotrChmielowiec
M
AZS AGH
Mielec
GGiOŚ
28BartłomiejChojnacki
M
GO GO
Kraków
29KacperCiechorski
M
Ciechocinek
WNiG
30BartoszCieśla
M
Giorgrio Ulani
Gorlice
EiP
31WojciechCięciwa
M
Nowy Sącz
IMiR
33FranciszekCzana
M
Bielsko-Biała
GGiOŚ
329MarcjannaCzapla
K
Szczawno-Zdrój
IMiR
330KarolinaCzechowicz
K
Kraków
IMiIP
34ŁukaszCzelej
M
Kraków
EAIiIB
332DominikCzernia
M
Kraków
FiIS
333FilipCzerniawski
M
Gdynia
WNiG
35MaciejCzerwonka
M
-
Laszczyny
GiG
36MaciejCzubernat
M
Nowy Targ
GGiOŚ
37LesławDanek
M
Wieliczka
GiG
38TomaszDanicki
M
Toruń
EiP
39MichałDawid
M
Zamość
IEiT
40MarcinDębniak
M
Kraśnik
EiP
338PawełDrozd
M
Bukowsko
IMiIP
339DawidDrzewiecki
M
Szprotawa
WO
45PiotrDudek
M
Kraków
EAIiIB
340JanDudek
M
Wieliczka
IMiIP
341KingaDudek
K
Przecław
IMiR
342KatarzynaDulak
K
AZS AGH KRAKÓW
Jazowsko
IMiIP
343JakubDurlej
M
Kraków
EAIiIB
344JakubDurlej
M
Kraków
EAIiIB
51AnnaDziarkowska
K
Michałowice
IEiT
346JoseEscamilla Sanchez
M
ESN AGH Kraków
Berja Almeria
GGiIŚ
347MariaFedyk
K
Krzywcza
EiP
54MateuszFijak
M
Bielsko-Biała
IMiR
55ZuzannaFIjałkowska
K
AZS AGH Kraków
Mielec
EAIiIB
56PawełFiliciak
M
Lubień
EAIiIB
57MariuszFleszar
M
Dębica
GGiOŚ
58SzymonFolmer
M
Brzesko
EAIiIB
559KarolinaForyś
K
AZS AGH WIOSŁA
Kraków
IMIR
349ŁukaszForyt
M
Żołynia
IMiR
59Dominik Fraś
M
Rzyki
IMiC
60DominikaFurgała
K
Jarosław
EAIiIB
61PatrykFussek
M
Zabrze
IEiT
352WojciechGajewski
M
Tymbark
GGiOŚ
62RafałGarbarczyk
M
Kraśnik
IMiC
63GabrielaGawełczyk
K
Koszyce Wielkie
EAIiIB
64SylwesterGdela
M
Kanapka371
Czarny Bór
IMiC
66AdrianGlejzer
M
Kielce
MS
69KamilGłód
M
KANAPKA371
Kraków
IMiC
70MarekGnatowski
M
Sosnowiec
EiP
72WeronikaGołota
K
Giorgio Ulani
Kraków
IEiT
73DariuszGołuszka
M
Kraków
IMiIP
353AleksandraGomułka
K
Katowice
MS
74MateuszGonet
M
Kraków
IEiT
75MichałGórkiewicz
M
AZS AGH
Osiek
IMiIP
357AgnieszkaGórowska
K
Kraków
EAIiIB
568KrzysztofGrabowski
M
Bogusławice
WJMiC
77MariuszGrandys
M
-
Bochnia
IMiR
78JanGroński
M
Waksmund
GGiOŚ
79KatarzynaGruszecka
K
Brzezie
IMiR
359JustynaGrzebinoga
K
Kraków
MN
360AleksandraGrzesiak
K
Kraków
FiIS
361MalwinaGrześkiewicz
K
Ostrowiec Św.
EiP
362DanielGucwa
M
Kraków
WZ
363DawidGurgul
M
Doły
IMiIP
364CarolineHain
K
Świątniki Górne
IMiIP
JakubHałasa
M
Szczebrzeszyn
IMiIP
81FilipHamerski
M
IMIIP
Szczawncia
IMiIP
367PatrycjaHamryszak
K
Kraków
IMiC
368JacekHanusiak
M
Tokarnia
IMiIP
369BlankaHasior
K
Kraków
EAIiIB
370TymoteuszHatala
M
Kraków
IMiR
372JanHejmo
M
Kraków
EAIiIB
KarolHorosin
M
Kraków
FiIS
374AgnieszkaHycnar
K
Wieloglowy
EAIiIB
84Naiara Irigoyen
K
Kraków
WZ
85KamilIrzykowski
M
Kraków
IMiIP
86KamilIzworski
M
Stary Sącz
GiG
376PatrykIzworski
M
Piwniczna Zdrój
GGiOŚ
377PawełJagoda
M
AZS AGH
Pleśna
FiIS
378JacekJagusztyn
M
Jarosław
EiP
87PawełJamro
M
Stróże
IMiR
379JolantaJandura
K
Kraków
GiG
380JakubJanik
M
Kraków
EAIiIB
88MichałJarosz
M
Tarnobrzeg
GGiOŚ
381PatrykJethon
M
WWNiG
Nowy Targ
WNiG
91AgnieszkaKaczmarek
K
Kraków
GiG
92MarcinKalaus
M
Dąbrowa Górnicza
EiP
MaciejKaliś
M
Olkusz
GiG
95CezaryKaraś
M
Wsola
WNiG
96MateuszKarmański
M
Częstochowa
IEiT
98KatarzynaKarpierz
K
Kraków
MS
99StanisławKasiński
M
Sobolów
IEiT
566TomaszKawik
M
RUNSPIRATION
Kraków
WZ
101MaciejKazimierczak
M
Kraków
IMiR
383PiotrKędra
M
Zabierzów
EAIiIB
102GrzegorzKępisty
M
Kraków
EiP
384PiotrKlimek
M
Elbląg
EAIiIB
104PawełKłeczek
M
EAIIEYUO
Krakow
EAIiIB
385GabrielaKnaperek
K
Kraków
GGiOŚ
106KamilKolasa
M
Tomaszów Lubelski
IEiT
107HubertKołcz
M
brak
Kraków
MS
108Jakubkomperda
M
wieliczka
GiG
109MateuszKopeć
M
Kraków
IEiT
111Michał Korzeniowski
M
Kęty
IMiIP
386PiotrKotwica
M
ITMBW Kraków
Kraków
EAIiIB
115MałgorzataKowalik
K
Kraków
GGiOŚ
116JagodaKowalik
K
Krakow
EAIiIB
389AdrianKozak
M
WEiP AGH
Małogoszcz
EiP
118MartaKozina
K
Krakow
EAIiIB
390MonikaKozłowska
K
Kraków
MN
391FilipKrauze
M
Piekary Śląskie
MS
119AgnieszkaKrępa
K
BIS AGH
Jarosław
WH
392JakubKręt
M
Krosno
IEiT
393AleksandraKrężel
K
Sędziszów małopolski
IMiC
394MonikaKról
K
Kraków
EAIiIB
395TymoteuszKruk
M
Kraków
IEiT
396KamilKrycia
M
Sandomierz
IEiT
123DominikaKrzysztofik
K
dzikie dziki
Kraków
EAIiIB
397KamilaKrzyżewska
K
Mielec
GGiOŚ
124AleksandraKubala
K
Bochnia
MS
126SzymonKublin
M
PĘDZĄCE WOLTOMIERZE
Lipowa
EAIiIB
127KamilKubrak
M
Dragons Runners
Kraków
IMiIP
398Justyna Kubska
K
Miechów
WH
128SzymonKuczaty
M
Bełsznica
EAIiIB
399DamianKuczek
M
Żabno
IMiR
129WojciechKudyniuk
M
Kraków
GGiOŚ
400WojciechKumoń
M
Kraków
EAIiIB
401WojciechKumoń
M
Kraków
EAIiIB
131BartoszKupajski
M
Sosnowiec
EAIiIB
402FranciszekKusiak
M
Ropa
EiP
403PrzemysławLach
M
Kraków
IMiIP
404KarolinaLebiecka
K
Poręba
EAIiIB
139WiktorLiszka
M
Wieliczka
EAIiIB
141KamilLorek
M
Olkusz
EiP
407GabrielaŁawczys
K
Myślachowice
MN
408WojciechŁuczkanyn
M
Przecław
WH
144BartoszMadej
M
AGH
Skarżysko - Kamienna
EiP
416FilipMalawski
M
Velocilamy
Kraków
IEiT
147MateuszMalicki
M
Zawiercie
EiP
417TomaszMarecik
M
16 bpd
Złota
WZ
149SzymonMarek
M
Luborzyca
GiG
151JakubMazurek
M
Kraków
EiP
419AleksanderMazurek
M
Kraków
GiG
420ŁukaszMazurkiewicz
M
Kraków
WNiG
152KrzysztofMech
M
Kraków
WNiG
423MaciejMichalski
M
Sosnowiec
EiP
425MichałMiętus
M
LDC
Cholerzyn
IMiR
427MarcinMigza
M
AGH w Krakowie
Kraków
GiG
155HannaMilenina
K
Kraków
IMiIP
432GabrielaMularz
K
Kraków
GGiOŚ
433AnnaMusiał
K
Kraków
GGiOŚ
158KamilMusielak
M
Nowy Targ
GiG
160MarcinNazarowicz
M
Kraków
GGiOŚ
161ŁukaszNiemiec
M
Nowy Sącz
IEiT
163KrzysztofNowicki
M
Kraków
WZ
164AdrianNowotny
M
Kraków
MN
436MonikaOlasik
K
WEIP AGH
Grabica
EiP
437ŁukaszOlczyk
M
Kraków
GGiOŚ
438MartynaOrkisz
K
AZS AGH KRAKÓW
Żyraków
WZ
ZofiaOwsiak
K
Libiąż
EAIiIB
167ZofiaOwsiak
K
Libiąż
EAIiIB
168BartoszPabjan
M
Kraków
IEiT
441JuliaPacyna
K
Modlniczka
FiIS
169MichalinaPakuła
K
PPS Team
Kraków
GGiIŚ
171DawidPalej
M
42 do szczęścia
Zbylitowska Góra
EAIiIB
172NataliaPaluch
K
Kraków
WH
176KarolinaPargieła
K
PPS Team
Kraków
GGiIŚ
177GabrielaParkitna
K
Panki
MS
444KatarzynaPawełczyk
K
Wojkowice
GiG
446DamianPazik
M
WRSS EAIiIB
Przechlewo
EAIiIB
447DawidPęczkowski
M
Kraków
IMiIP
179AdamPiaściak
M
Kraków
IMiR
450JakubPiekarz
M
Jerzmanowice
IEiT
451KatarzynaPiela
K
Kraków
GiG
180MarcinPietroniec
M
Jastkowice
EiP
454ArturPlaskota
M
Borkowice
GiG
455NataliaPlewniak
K
AZS AGH SEKCJA WIOŚLARSKA
Węgrzce
IMiC
181MateuszPlinta
M
Cieszyn
IEiT
182AdamPochopień
M
Stryszawa
IMiIP
183JakubPoczęsny
M
Bukowno
IMiIP
184PaulinaPodłęcka
K
Brzesko
EAIiIB
457EdytaPolek
K
Grybów
IMiR
458MałgorzataPonikowska
K
AZS AGH
Chełmek
186MaciejPopiel
M
Zielona Góra
EiP
460AndrzejPorębski
M
Kraków
WZ
188GrzegorzPrzepióra
M
Toi-toi runners
Rożnowice
GGiOŚ
463TomaszPrzytuła
M
Biłgoraj
IEiT
464JakubPtak
M
Tarnów
IEiT
190KonradPustelnik
M
LKS OLIMPIA PISARZOWA
Męcina
IEiT
191HubertPut
M
ESN AGH Kraków
Kraków
EiP
467AdriannaRatecka
K
Kraków
EiP
195MichałRaźny
M
Kraków
IMiR
196MichałRączkowski
M
-
Kraków
WNiG
197MarcinReczko
M
malinowice
IMiIP
198DawidReczyński
M
Byli Gorsi?
Karniowice
WZ
199JoannaRoczniak
K
ITMBW KRAKÓW
Kraków
468JanRodzoń
M
Wodzisław Śląski
IEiT
200BeataRogowska
K
Kraków
FiIS
201WacławRosiński
M
Bydgoszcz
EiP
203DawidRówiński
M
Giorgrio Ulani
Gorlice
IMiIP
204JacekRuła
M
Kraków
WNiG
205MichałRybczak
M
-
Kraków
IMiIP
473EwelinaRybczyńska
K
Kraków
EAIiIB
554MagdalenaRychlik
K
ITMBW
Wilkowice
EAIiIB
206KamilRyzner
M
pikulice
WNiG
475WiktoriaSalamon
K
Kraków
EAIiIB
208WojciechSalamon
M
42 do szczęścia
Kraków
IMiC
209GonzaloSanz
M
Córdoba
IMiR
211ŁukaszSendeci
M
Stróże
IMiIP
477AgnieszkaSeweryn
K
Kraków
EiP
478KamilSitarz
M
Przemyśl
IMiIP
212MikołajSkawiński
M
Płoki
FiIS
213MarzenaSkołucka
K
Sułoszowa
IEiT
479BartoszSkwara
M
Kraków
IEiT
480TomaszSmolorz
M
Godów
IMiIP
216KarolSobieraj
M
GIORGRIO ULANI
Gierałtowice
EiP
218AGNIESZKASOLARZ
K
PPS Team
TUCHÓW
GGiIŚ
219KonradSopala
M
Nowy Targ
WZ
223MarcinSowa
M
Opole
IMiR
224KrzysztofSpytkowski
M
Kraków
EAIiIB
226EmiliaStańkowska
K
AZS AGH
Jaworzno
GGiIŚ
227PiotrStarowicz
M
Dojazdów
IMiR
229BartoszStawarz
M
Żywiec
IMiR
230MichałStawarz
M
Bogumiłowice
IMiR
231Michał Stęplewski
M
Kraków
IMiIP
233MichałStopiński
M
Michałowice
IMiR
234EmiliaStrzeduła
K
Pawłów
GGiOŚ
235IwonaStuglik
K
Kraków
EAIiIB
236JakubSulik
M
Skopanie
IMiR
237MaciejSurowiak
M
Żywiec
EAIiIB
238WitoldSurówka
M
Gang Tłustych Wieprzy
Michałowice
IMiR
486JakubSuszka
M
-
Istebna
GGiIŚ
239PrzemysławSzafraniec
M
Ostrowiec Świętokrzyski
EiP
241KatarzynaSzczepara
K
Kraków
WZ
489AleksandraSzewczyk
K
1995
Kraków
MN
490JakubSzewczyk
M
Kraków
IMiC
242MagdalenaSzklarz
K
Kraków
IMiIP
491MikołajSzopiński
M
Nowy Targ
IMiIP
243MateuszSzpiech
M
Lutowiska
IEiT
244MichałSzymakowski
M
Mikołów
IEiT
494MartaŚliwińska
K
Kraków
WZ
449MarcinŚwierczyński
M
Kraków
WIMiC
246WojciechTarasek
M
TARASEK TEAM
Stara Wieś
EiP
496AdrianTarkowski
M
Trzydnik
IEiT
248SzymonTekieli
M
Rybna
WNiG
249WojciechTemel
M
PĘDZĄCE WOLTOMIERZE
Lipowa
EAIiIB
250ZuzannaTkaczyk
K
Leżajsk
IMiR
498DominikaTłuczek
K
Kraków
IMiR
499DominikaTłuczek
K
Kraków
IMiR
500StanisławTokarski
M
Kraków
IEiT
252MonikaTomczyk
K
Kraków
EAIiIB
501ALEKSANDRATOMCZYK
K
AZS AGH SEKCJA WIOśLARSKA
MOGILANY
WZ
503MichałTraczyński
M
PieradłaRunning7
Mniów
IMiC
505AnetaTurek
K
Kraków
EiP
256BartoszTutaj
M
Kielce
IMiR
257MichałTylus
M
Janów Lubelski
IMiIP
506WeronikaUlińska
K
Kraków
WH
259JakubUrzędowski
M
Szczucin
IMiR
262SzymonWaksmundzki
M
Waksmund
GGiOŚ
263AdamWala
M
Ornontowice
GGiIŚ
264KarolWalas
M
kraków
IMiR
507MikołajWalczak
M
Kraków
GGiOŚ
265EwaWaliczek
K
Czechowice-Dziedzice
IMiIP
267AGNIESZKAWATRAS
K
NISKO
FiIS
268MarzenaWąchała
K
Gołkowice
GGiIŚ
270JakubWęgrzynowicz
M
Libertów
GGiOŚ
272BartoszWikiera
M
Sieniawa
IMiR
273AgnieszkaWindak
K
Wieliczka
EAIiIB
274PawełWinkler
M
WINKLERTEAM / WiMiC
Marklowice
IMiC
275MateuszWiśniewski
M
ITMBW KRAKÓW
Janów Lubelski
EAIiIB
540DamianWojcieszek
M
ITMBW
Szydłowiec
WIEiT
510AnetaWojdyła
K
Jasło
IMiC
276ŁukaszWolski
M
Bruśnik
EAIiIB
277OlgaWójcicka
K
Węgrzynowo
GGiIŚ
278PiotrWójcik
M
Wieliczka
IMiR
279PawełWrona
M
Kraków
IMiC
512MateuszWróbel
M
#SĄGORSI
Kraków
IMiR
280ŁukaszWrzosek
M
WEiP AGH
Wyszków
WEiP
514JacekWrzosek
M
Kraków
GGiOŚ
284PaulinaZasada
K
Kraków
EAIiIB
516AnnaZawada
K
Biały Kościół
WH
285MateuszZawiliński
M
Husaria Race Team
Jasło
IEiT
561KonradZdun
M
EC Grupa
Kalisz
WIEiT
533WojciechZieleziecki
M
BBL
Kraków
IET
290JakubZłahoda
M
Czarna Góra
GGiOŚ
520WeronikaZubrzycka
K
Kraków
EAIiIB