czy
LOGIN
HASŁO

Jesli nie pamiętassz hasła? ZRESETUJ TU
o korzyściach z posiadania konta dowiesz się w Pomocy
ZALOGUJ SIĘ
strzałka do góry

BIEG AGH 2017 - 10.06.2017
: -Ogólna- -10km- -5km- -Student AGH 10km- -.- -Student AGH 5km-
Lista startowa:10km
317 Zgloszonych:
70 Kobiet
247 Mężczyzn
317 Opłaconych
Sortuj wg:
Startystyka
Nr Imię Nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo pochodzenia OplataTeam
1JakubAdamczyk
M
Radlin
TAK
EAIiIB
2GuillaumeAITAMER
M
Krakow
TAK
3RafałArendarczyk
M
Niedzica
TAK
4MarcinBabiuch
M
Olkusz
TAK
EAIiIB
5DanielBachniak
M
Kraków
TAK
148EdytaBaluta
K
Kraków
TAK
WEAI, IB
6BartłomiejBaran
M
Szymbark
TAK
GGiOŚ
7KarolBeiniaszewski
M
Kietrz
TAK
GGiIŚ
8JustynaBielak
K
Night Runners
Lesko
TAK
IEiT
9MaciejBielecki
M
Kraków
TAK
EAIiIB
10SebastianBieniarz
M
RGiG
Chmielnik
TAK
IMiR
557MichałBiliński
M
Night Runners
Kraków
TAK
11DominikBlacha
M
Biłgoraj
TAK
IMiR
12KAROLBłaszczuk
M
Wola
TAK
13JakubBobko
M
Kraków
TAK
IEiT
14DanielBorowski
M
Gepardy MHK
Rybnik
TAK
15KacperBoś
M
Targanice
TAK
IMiC
16JhonBriceno Torres
M
AGH
Krakow
TAK
EiP
17AnetaBrudkiewiczPaździora
K
EKIPA z Tarnowa
Wierzchosławice
TAK
18EmilBryczek
M
Kraków
TAK
IMiIP
19ArturBrzeżański
M
Kraków
TAK
20PatrykBujna
M
Jastrzębie-Zdrój
TAK
WH
21MichałCedro
M
Kielce
TAK
IMiC
558MichałCedziwoda
M
Rybnik
TAK
22ArturChaba
M
Dąbrowa Górnicza
TAK
GGiIŚ
23AndreiChepelevich
M
Kraków
TAK
FiIS
534AndrzejChlebda
M
BBL
Kraków
TAK
25KrzysztofChlupka
M
Dębno
TAK
555ArkadiuszChmiel
M
ITMBW
Kraków
TAK
EAIiIB
26KrzysztofChmielowiec
M
Kraków
TAK
27PiotrChmielowiec
M
AZS AGH
Mielec
TAK
GGiOŚ
28BartłomiejChojnacki
M
GO GO
Kraków
TAK
29KacperCiechorski
M
Ciechocinek
TAK
WNiG
30BartoszCieśla
M
Giorgrio Ulani
Gorlice
TAK
EiP
31WojciechCięciwa
M
Nowy Sącz
TAK
IMiR
32TomaszCiuła
M
Rebellion of Free Runners
Kraków
TAK
EAIiIB
33FranciszekCzana
M
Bielsko-Biała
TAK
GGiOŚ
34ŁukaszCzelej
M
Kraków
TAK
EAIiIB
35MaciejCzerwonka
M
-
Laszczyny
TAK
GiG
36MaciejCzubernat
M
Nowy Targ
TAK
GGiOŚ
546DorotaĆwiertniak
K
Kraków
TAK
547RyszardĆwiertniak
M
Kraków
TAK
37LesławDanek
M
Wieliczka
TAK
GiG
38TomaszDanicki
M
Toruń
TAK
EiP
39MichałDawid
M
Zamość
TAK
IEiT
536DamianDąbrowski
M
BBL
Kraków
TAK
40MarcinDębniak
M
Kraśnik
TAK
EiP
41michielsdirk
M
laarne
TAK
43KamilDrożdż
M
Kamils team
Kraków
TAK
44MarekDudek
M
Kraków
TAK
45PiotrDudek
M
Kraków
TAK
EAIiIB
46KrzysztofDudzik
M
Kraków
TAK
47GrzegorzDulęba
M
Koszyce Wielkie
TAK
48ŁukaszDuliński
M
Kraków
TAK
49MarcinDworak
M
Kraków
TAK
50JanDyja
M
Kraków
TAK
MN
51AnnaDziarkowska
K
Michałowice
TAK
IEiT
52TomaszDziwiński
M
Kraków
TAK
53WojciechFicek
M
Rybnik
TAK
54MateuszFijak
M
Bielsko-Biała
TAK
IMiR
55ZuzannaFIjałkowska
K
AZS AGH Kraków
Mielec
TAK
EAIiIB
56PawełFiliciak
M
Lubień
TAK
EAIiIB
57MariuszFleszar
M
Dębica
TAK
GGiOŚ
58SzymonFolmer
M
Brzesko
TAK
EAIiIB
559KarolinaForyś
K
AZS AGH WIOSŁA
Kraków
TAK
IMIR
59Dominik Fraś
M
Rzyki
TAK
IMiC
60DominikaFurgała
K
Jarosław
TAK
EAIiIB
61PatrykFussek
M
Zabrze
TAK
IEiT
548MateuszGałązka
M
ITMBW
Kraków
TAK
62RafałGarbarczyk
M
Kraśnik
TAK
IMiC
63GabrielaGawełczyk
K
Koszyce Wielkie
TAK
EAIiIB
539ŁukaszGawlik
M
Niepołomice
TAK
166Kasia Gawron
K
Kraków
TAK
569MateuszGąsior
M
Kraków
TAK
64SylwesterGdela
M
Kanapka371
Czarny Bór
TAK
IMiC
65MałgorzataGierlach
K
Kraków
TAK
66AdrianGlejzer
M
Kielce
TAK
MS
67KrzysztofGlejzer
M
PKO BP Biegajmy Razem
Kielce
TAK
68BartoszGłowacki
M
Kraków
TAK
69KamilGłód
M
KANAPKA371
Kraków
TAK
IMiC
70MarekGnatowski
M
Sosnowiec
TAK
EiP
71PawełGodlewski
M
Kraków
TAK
72WeronikaGołota
K
Giorgio Ulani
Kraków
TAK
IEiT
73DariuszGołuszka
M
Kraków
TAK
IMiIP
74MateuszGonet
M
Kraków
TAK
IEiT
75MichałGórkiewicz
M
AZS AGH
Osiek
TAK
IMiIP
76DariuszGradek Dariusz
M
krakow
TAK
77MariuszGrandys
M
-
Bochnia
TAK
IMiR
78JanGroński
M
Waksmund
TAK
GGiOŚ
79KatarzynaGruszecka
K
Brzezie
TAK
IMiR
JakubHałasa
M
Szczebrzeszyn
TAK
IMiIP
81FilipHamerski
M
IMIIP
Szczawncia
TAK
IMiIP
82EwaHaraf
K
Kąśna Górna
TAK
KarolHorosin
M
Kraków
TAK
FiIS
551GrzegorzHuk
M
Wola
TAK
84Naiara Irigoyen
K
Kraków
TAK
WZ
85KamilIrzykowski
M
Kraków
TAK
IMiIP
86KamilIzworski
M
Stary Sącz
TAK
GiG
87PawełJamro
M
Stróże
TAK
IMiR
88MichałJarosz
M
Tarnobrzeg
TAK
GGiOŚ
90MarekJedynak
M
Kraków
TAK
530MaciejJura
M
ITMBW
Nowy Sącz
TAK
91AgnieszkaKaczmarek
K
Kraków
TAK
GiG
92MarcinKalaus
M
Dąbrowa Górnicza
TAK
EiP
MaciejKaliś
M
Olkusz
TAK
GiG
94TomaszKania
M
Kraków
TAK
95CezaryKaraś
M
Wsola
TAK
WNiG
96MateuszKarmański
M
Częstochowa
TAK
IEiT
97AntoniKarpierz
M
LACHO TEAM
Kraków
TAK
98KatarzynaKarpierz
K
Kraków
TAK
MS
99StanisławKasiński
M
Sobolów
TAK
IEiT
100RadosławKasperowicz
M
Kraków
TAK
566TomaszKawik
M
RUNSPIRATION
Kraków
TAK
WZ
101MaciejKazimierczak
M
Kraków
TAK
IMiR
102GrzegorzKępisty
M
Kraków
TAK
EiP
103BartłomiejKielech
M
Kraków
TAK
541CelinaKlefas-Stennett
K
Night Runners
Kraków
TAK
80MagdalenaKlejdysz
K
Kraków
TAK
104PawełKłeczek
M
EAIIEYUO
Krakow
TAK
EAIiIB
105KarolKłosowski
M
Los Trepos Companieros
Kraków
TAK
106KamilKolasa
M
Tomaszów Lubelski
TAK
IEiT
107HubertKołcz
M
brak
Kraków
TAK
MS
108Jakubkomperda
M
wieliczka
TAK
GiG
109MateuszKopeć
M
Kraków
TAK
IEiT
110MateuszKopyściański
M
Kraków
TAK
111Michał Korzeniowski
M
Kęty
TAK
IMiIP
112AlexanderKosin
M
Krakow
TAK
113PAWEŁKOSTRZEWA
M
KRAKÓW
TAK
114WojciechKot
M
Poznań
TAK
115MałgorzataKowalik
K
Kraków
TAK
GGiOŚ
116JagodaKowalik
K
Krakow
TAK
EAIiIB
117RobertKowalski
M
Kraków
TAK
118MartaKozina
K
Krakow
TAK
EAIiIB
538AgataKrawiec
K
Night Runners
Kraków
TAK
119AgnieszkaKrępa
K
BIS AGH
Jarosław
TAK
WH
120TomaszKroczek
M
Modlniczka
TAK
121KrzysztofKrok
M
niezrzeszony
Muszyna
TAK
532JakubKruk
M
Night Runners
Kraków
TAK
122FilipKrystkowiak
M
Krakow
TAK
136JoannaKrzysztofek
K
Zabierzów Bocheński
TAK
123DominikaKrzysztofik
K
dzikie dziki
Kraków
TAK
EAIiIB
124AleksandraKubala
K
Bochnia
TAK
MS
125KatarzynaKubaśka
K
Bolesław
TAK
127KamilKubrak
M
Dragons Runners
Kraków
TAK
IMiIP
128SzymonKuczaty
M
Bełsznica
TAK
EAIiIB
129WojciechKudyniuk
M
Kraków
TAK
GGiOŚ
130RomanKundera
M
Zagnańsk
TAK
131BartoszKupajski
M
Sosnowiec
TAK
EAIiIB
132arturkurek
M
owczary
TAK
133AgnieszkaKursa
K
Kokotów
TAK
134PiotrKustra
M
Kraków
TAK
135MonikaKwater
K
Kraków
TAK
137IvanaLaskaj
K
Krakow
TAK
138MichałLeszczyński
M
Zakrzowiec Team Challenge
Kraków
TAK
139WiktorLiszka
M
Wieliczka
TAK
EAIiIB
140GrzegorzLizak
M
Krasne biega!
Krasne-Lasocice
TAK
141KamilLorek
M
Olkusz
TAK
EiP
142MarcinŁątkowski
M
Gliwice
TAK
143JakubMaciejevski
M
Giorgrio Ulani
Kielce
TAK
144BartoszMadej
M
AGH
Skarżysko - Kamienna
TAK
EiP
145ŁukaszMajewski
M
Kraków
TAK
146TomaszMajtyka
M
Los Trepos Companieros
Kraków
TAK
147MateuszMalicki
M
Zawiercie
TAK
EiP
149SzymonMarek
M
Luborzyca
TAK
GiG
150ArturMarkowski
M
Tarnów
TAK
151JakubMazurek
M
Kraków
TAK
EiP
152KrzysztofMech
M
Kraków
TAK
WNiG
153JakubMichalec
M
Kraków
TAK
562KrzysztofMiedzianko
M
Nil
Kraków
TAK
154AndrijMilenin
M
Krakow
TAK
155HannaMilenina
K
Kraków
TAK
IMiIP
156AgnieszkaMisiarz
K
Kocmyrzow
TAK
157RomanMleko
M
Kraków
TAK
83TomaszMusiał
M
Kraków
TAK
158KamilMusielak
M
Nowy Targ
TAK
GiG
159ArturMydlarz
M
Rzeszów
TAK
160MarcinNazarowicz
M
Kraków
TAK
GGiOŚ
161ŁukaszNiemiec
M
Nowy Sącz
TAK
IEiT
162ŁukaszNowak
M
Kliny
Kraków
TAK
163KrzysztofNowicki
M
Kraków
TAK
WZ
164AdrianNowotny
M
Kraków
TAK
MN
165WojciechOdrobina
M
Poranny Patrol
Opoczno
TAK
553RafałOświęcimka
M
ITMB
Kraków
TAK
ZofiaOwsiak
K
Libiąż
TAK
EAIiIB
167ZofiaOwsiak
K
Libiąż
TAK
EAIiIB
168BartoszPabjan
M
Kraków
TAK
IEiT
169MichalinaPakuła
K
PPS Team
Kraków
TAK
GGiIŚ
170JanPaleczny
M
Straszęcin
TAK
171DawidPalej
M
42 do szczęścia
Zbylitowska Góra
TAK
EAIiIB
172NataliaPaluch
K
Kraków
TAK
WH
173BartoszPanek
M
Kraków
TAK
174PawełPapierz
M
Kraków
TAK
175SzymonPapież
M
Białka
TAK
176KarolinaPargieła
K
PPS Team
Kraków
TAK
GGiIŚ
177GabrielaParkitna
K
Panki
TAK
MS
178MichałPaygert
M
NH TEAM
Siepraw
TAK
179AdamPiaściak
M
Kraków
TAK
IMiR
180MarcinPietroniec
M
Jastkowice
TAK
EiP
552MarekPilch
M
BBL
Kraków
TAK
181MateuszPlinta
M
Cieszyn
TAK
IEiT
182AdamPochopień
M
Stryszawa
TAK
IMiIP
183JakubPoczęsny
M
Bukowno
TAK
IMiIP
184PaulinaPodłęcka
K
Brzesko
TAK
EAIiIB
185JarosławPolek
M
Grybów
TAK
186MaciejPopiel
M
Zielona Góra
TAK
EiP
524PawełPoprawa
M
KSE RUN TEAM
Warszawa
TAK
570JarosławPorcek
M
Kraków
TAK
187TomaszPruciak
M
Pińczów
TAK
188GrzegorzPrzepióra
M
Toi-toi runners
Rożnowice
TAK
GGiOŚ
190KonradPustelnik
M
LKS OLIMPIA PISARZOWA
Męcina
TAK
IEiT
191HubertPut
M
ESN AGH Kraków
Kraków
TAK
EiP
192KatarzynaRado
K
Kraków
TAK
193PiotrRajtar
M
AKŻ AGH
Kraków
TAK
194BartoszRaźny
M
Kraków
TAK
195MichałRaźny
M
Kraków
TAK
IMiR
196MichałRączkowski
M
-
Kraków
TAK
WNiG
197MarcinReczko
M
malinowice
TAK
IMiIP
198DawidReczyński
M
Byli Gorsi?
Karniowice
TAK
WZ
199JoannaRoczniak
K
ITMBW KRAKÓW
Kraków
TAK
200BeataRogowska
K
Kraków
TAK
FiIS
201WacławRosiński
M
Bydgoszcz
TAK
EiP
202AannaRosol
K
Krakow
TAK
203DawidRówiński
M
Giorgrio Ulani
Gorlice
TAK
IMiIP
204JacekRuła
M
Kraków
TAK
WNiG
205MichałRybczak
M
-
Kraków
TAK
IMiIP
206KamilRyzner
M
pikulice
TAK
WNiG
207ŁukaszRzepka
M
AZS AGH
Kraków
TAK
208WojciechSalamon
M
42 do szczęścia
Kraków
TAK
IMiC
531ArkadiuszSalamon
M
BBL
Kraków
TAK
209GonzaloSanz
M
Córdoba
TAK
IMiR
210LucjanSapa
M
Niezrzeszony
Kraków
TAK
211ŁukaszSendeci
M
Stróże
TAK
IMiIP
212MikołajSkawiński
M
Płoki
TAK
FiIS
213MarzenaSkołucka
K
Sułoszowa
TAK
IEiT
214MarekSkowron
M
AZS AWF Kraków Masters
Michałowice
TAK
216KarolSobieraj
M
GIORGRIO ULANI
Gierałtowice
TAK
EiP
217HubertSobkowiak
M
Kraków
TAK
218AGNIESZKASOLARZ
K
PPS Team
TUCHÓW
TAK
GGiIŚ
219KonradSopala
M
Nowy Targ
TAK
WZ
220RobertSOPYŁA
M
LOS TREPOS COMPANIEROS
Kraków
TAK
221MartaSOPYŁA
K
Kruszynki
Kraków
TAK
222NataliaSopyła
K
KRUSZYNKI
Kraków
TAK
223MarcinSowa
M
Opole
TAK
IMiR
224KrzysztofSpytkowski
M
Kraków
TAK
EAIiIB
225PiotrSroczyk
M
Lubaczów
TAK
226EmiliaStańkowska
K
AZS AGH
Jaworzno
TAK
GGiIŚ
227PiotrStarowicz
M
Dojazdów
TAK
IMiR
228MałgorzataStarzec
K
Sułkowice
TAK
229BartoszStawarz
M
Żywiec
TAK
IMiR
230MichałStawarz
M
Bogumiłowice
TAK
IMiR
231Michał Stęplewski
M
Kraków
TAK
IMiIP
232PawełStoch
M
WIMiC
Kraków
TAK
233MichałStopiński
M
Michałowice
TAK
IMiR
234EmiliaStrzeduła
K
Pawłów
TAK
GGiOŚ
235IwonaStuglik
K
Kraków
TAK
EAIiIB
236JakubSulik
M
Skopanie
TAK
IMiR
237MaciejSurowiak
M
Żywiec
TAK
EAIiIB
238WitoldSurówka
M
Gang Tłustych Wieprzy
Michałowice
TAK
IMiR
239PrzemysławSzafraniec
M
Ostrowiec Świętokrzyski
TAK
EiP
240PiotrSzatkowski
M
Urząd Transportu Kolejowego
Warszawa
TAK
241KatarzynaSzczepara
K
Kraków
TAK
WZ
93PatrycjaSzczęch
K
Jachówka
TAK
255MariuszSzklarz
M
Kraków
TAK
242MagdalenaSzklarz
K
Kraków
TAK
IMiIP
243MateuszSzpiech
M
Lutowiska
TAK
IEiT
543KrzysztofSzuma
M
BBL
Kraków
TAK
244MichałSzymakowski
M
Mikołów
TAK
IEiT
245FabianŚmitkowski
M
Los Trepos Companieros
Kraków
TAK
246WojciechTarasek
M
TARASEK TEAM
Stara Wieś
TAK
EiP
247MagdaTarasek
K
Stróże
TAK
248SzymonTekieli
M
Rybna
TAK
WNiG
249WojciechTemel
M
PĘDZĄCE WOLTOMIERZE
Lipowa
TAK
EAIiIB
250ZuzannaTkaczyk
K
Leżajsk
TAK
IMiR
251KonradTokarczyk
M
Kamionka Wielka
TAK
252MonikaTomczyk
K
Kraków
TAK
EAIiIB
253DamianTomczyk
M
Kraków
TAK
254MarcinTomczyk
M
Kraków
TAK
256BartoszTutaj
M
Kielce
TAK
IMiR
257MichałTylus
M
Janów Lubelski
TAK
IMiIP
258JakubUryga
M
Deutsche Bank Marathon Team
Kraków
TAK
259JakubUrzędowski
M
Szczucin
TAK
IMiR
260AgnieszkaWachnik
K
Kraków
TAK
261NataliaWacławska
K
WKS Wawel Kraków
Ustrzyki Dolne
TAK
262SzymonWaksmundzki
M
Waksmund
TAK
GGiOŚ
263AdamWala
M
Ornontowice
TAK
GGiIŚ
264KarolWalas
M
kraków
TAK
IMiR
265EwaWaliczek
K
Czechowice-Dziedzice
TAK
IMiIP
266PaulinaWasiewicz
K
Dębica
TAK
267AGNIESZKAWATRAS
K
NISKO
TAK
FiIS
268MarzenaWąchała
K
Gołkowice
TAK
GGiIŚ
269SlawomirWdowka
M
Kraków
TAK
270JakubWęgrzynowicz
M
Libertów
TAK
GGiOŚ
272BartoszWikiera
M
Sieniawa
TAK
IMiR
273AgnieszkaWindak
K
Wieliczka
TAK
EAIiIB
274PawełWinkler
M
WINKLERTEAM / WiMiC
Marklowice
TAK
IMiC
275MateuszWiśniewski
M
ITMBW KRAKÓW
Janów Lubelski
TAK
EAIiIB
540DamianWojcieszek
M
ITMBW
Szydłowiec
TAK
WIEiT
277OlgaWójcicka
K
Węgrzynowo
TAK
GGiIŚ
278PiotrWójcik
M
Wieliczka
TAK
IMiR
279PawełWrona
M
Kraków
TAK
IMiC
280ŁukaszWrzosek
M
WEiP AGH
Wyszków
TAK
WEiP
281PawełZagórski
M
Kraków
TAK
282EmilianZając
M
Końskie
TAK
283SylwiaZajączkowska
K
Lidzbark Warmiński
TAK
284PaulinaZasada
K
Kraków
TAK
EAIiIB
560BartoszZasąc
M
BtnTraining Azs Awf Kraków
Struga
TAK
285MateuszZawiliński
M
Husaria Race Team
Jasło
TAK
IEiT
286PiotrZawiślak
M
Łączka Team Legnica
Kraków
TAK
287MarekZelek
M
BDA Team
Łososina Dolna
TAK
288BRONISŁAWZELIK
M
Tsunami Bytków
Siemianowice Śląskie
TAK
533WojciechZieleziecki
M
BBL
Kraków
TAK
IET
289KarolinaZielińska
K
Warszawa
TAK
556JakubZiembla
M
Night Runners
Kraków
TAK
527WojtekZięba
M
Night Runners
TAK
290JakubZłahoda
M
Czarna Góra
TAK
GGiOŚ
291WojciechŻmuda
M
Dąbrowa Tarnowska
TAK
292UrszulaŻurek
K
Rabka Zdrój
TAK